İLERİ BAĞIMLILIK EĞİTİMLERİ

Bağımlılık Danışmanlığı Eğitimi

Bağımlılık ve tedavisi konusunda daha fazla bilgi ve klinik beceri kazanmak isteyenler için düzenlenmektedir. Bu programa sadece Bağımlılığa Yaklaşım Eğitimini alanlar katılabilir. Bağımlılık Danışmanlığı Eğitim programı; bir hafta sonu iki gün yapılacak teorik eğitimi ve Moodist Hastanesinde yapılacak bir haftalık stajı kapsamaktadır.

Eğitimde bireysel yaklaşım konusunda bilgiler aktarılmakta, uygulamayı kolaylaştırmak için gerekli materyaller verilmektedir. Eğitim süresince pratik yapılmaktadır. Bu eğitime katılanlar, Moodist Hastanesinde bir günlük staj da yapacaklardır. Böylece, bağımlılarla çalışma becerileri artacaktır.

Eğitim; Prof. Kültegin Ögel ve onun yönetiminde bağımlılık alanında çalışan uzman doktor ve psikologlar tarafından verilmektedir.

Bağımlı Vaka Süpervizyonu

Bağımlı olgularla çalışan uzmanlara yönelik bireysel süpervizyonu kapsamaktadır. Süpervizyon; Prof. Dr. Kültegin Ögel veya onun ekibinde yer alan, bağımlılık konusunda deneyimli uzmanlarca verilmektedir. Eğer birden fazla kişinin katılacağı bir organizasyon yapılırsa, grup süpervizyonu da yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için bagimlilikakademisi@gmail.com e-posta adresine yazabilirsiniz.